PARTNERZY I PATRONI 

Advox

Innovative Technologies

Dużo dobrego kodu i grafiki, głowy pełne ciekawych pomysłów, dużo kawy!

ADVOX to ludzie. Ludzie z pasją do: programowania w PHP, JAVA, C#, Java Script i nie tylko, projektowania użyteczności i grafiki na najwyższym poziomie, tworzenia aplikacji mobilnych i stacjonarnych (w technologiach C#, Java, PHP, HTML5, Adobe Air), gier w technologiach Flash i HTML5 łączenia marketingu internetowego z technologią.

www.advox.pl

 

BTM Innovations

Transfer technologii, Komercjalizacja

BTM Innovations kompleksowo zarządza procesem zabezpieczenia i przygotowania własności intelektualnej do komercjalizacji. Po nawiązaniu wstępnego kontaktu i zapoznaniu się z technologią BTM przygotowuje podstawową ocenę rynkową projektu, rekomendację jego ścieżki rozwoju oraz wstępną ofertę dalszej współpracy w procesie komercjalizacji.

BTM Innovations, jako koordynator Klastra BioTechMed Mazovia, odpowiedzialny jest za gromadzenie i przetwarzanie informacji dotyczących kompetencji badawczo-naukowych, infrastruktury badawczej oraz własności intelektualnej opracowywanej w jednostkach naukowych z jednej, a potrzeb przedsiębiorstw i możliwości ich zaspokajania przez polską myśl z drugiej strony. Dzięki dotychczasowym doświadczeniom, zespół BTM Innovations opracował autorski model transferu technologii „Bridge2Market”, stając się w ciągu kilku lat funkcjonowania jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich ośrodków transferu technologii.

www.btminnovations.pl

 

Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych

Nauka, innowacja, badania i rozwój

Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych wyznająca zasadę: Im jest nas więcej, tym więcej możemy zrobić, tym większe dzieła dokonać, tym więcej dla nas wszystkich do podziału, ponieważ współpraca tworzy nowe rynki i możliwości, a rywalizacja izoluje i jest przejawem ubóstwa mentalności. Wspieramy naukowców, studentów, przedsiębiorców przez dzielenie się wiedzą, inicjowaniem i realizowaniem projektów. Do naszych inicjatyw należą Klub Innowacyjni Naukowcy, przez Klaster B+R&I oraz praktyczne szkoły, warsztaty, konferencje i projekty.

www.plusuj.pl

 

Klaster Badań, Rozwoju i Innowacji

Przedsiębiorcy, innowacje badawczo-rozwojowe

Klaster Badań, Rozwoju i Innowacji jest jest siecią powiązań przedsiębiorców, uczelni i organizacji otoczenia biznesu działającą od roku 2011 mającego już ponad 110 przedsiębiorców w swej strukturze. Działamy by wspierać polską gospodarkę poprzez wdrażanie innowacji bazujących na pracach badawczo-rozwojowych. Wspieramy przez audyty, certyfikaty, projekty, konferencje, spotkania networkingowe, opinie o innowacyjności, promocję naukową, ekspertyzy i dzielenie się wiedzą w obszarze R&D+I.

www.klasterbri.pl

 

Medinvest Scanner

Health Technology Assessment, Due diligence

MedInvest Scanner (M.I.S.) jest firmą konsultingową, która działa w obszarze innowacyjnych, nielekowych technologii medycznych. Jako firma konsultingowa M.I.S. doradza grupom kapitałowym i przedsiębiorcom zainteresowanym inwestycjami na rynku urządzeń medycznych w wyborze technologii, w które warto zainwestować.

M.I.S. posiada bazę innowacyjnych technologii medycznych, zrankingowanych według kryteriów powstałych w oparciu m.in. o zasady oceny technologii medycznych (health technology assessment, HTA) oraz medycyny opartej na dowodach naukowych (evidence based medicine, EBM).

www.medinvestscanner.com

 

Polska Szkoła Echokardiografii

Eksperci w Echokardiografii

Polska Szkoła Echokardiografii to cykl praktycznych konferencji oraz warsztatów edukacyjnych w zakresie echokardiografii klinicznej oferujący najwyższej jakości szkolenia prowadzone przez czołowych krajowych ekspertów w tej dziedzinie.

Do współpracy zaprosiliśmy wybitnych, polskich kardiologów, ekspertów w dziedzinie echokardiografii, którzy tworzą Radę Naukową Polskiej Szkoły Echokardiografii oraz gwarantują wysoki poziom merytoryczny spotkań.

www.echo.edu.pl/pl

 

Science Legal

Legal Experts in Science

Kancelaria specjalizująca się w doradztwie prawnym w zakresie działalności naukowo-biznesowej i badawczo-rozwojowej oraz dla "start-up'ów" i "spin-off'ów".

www.sciencelegal.com

 

Science PR

Agencja Public Relations

Science PR to pierwsza w Polsce agencja public relations wyspecjalizowana w obsłudze naukowców. Misją firmy jest współtworzenie innowacyjnej Polski poprzez wsparcie dialogu między światem nauki a gospodarką.

Oferta firmy jest adresowana do instytucji nauki, uczelni, zespołów badawczych, organizacji działających na styku nauki i biznesu oraz start-upów założonych przez naukowców.

www.sciencepr.pl

 

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii

Uczelnia wyższa

Uniwersytet Mikołaja Kopernika jest największą uczelnią Polski Północnej pod względem potencjału naukowego, liczby oferowanych kierunków, form kształcenia oraz liczby studentów i absolwentów.

UMK tworzy 17 wydziałów: Biologii i Ochrony Środowiska; Chemii; Filologiczny; Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej; Humanistyczny; Matematyki i Informatyki; Nauk Ekonomicznych i Zarządzania; Nauk Historycznych; Nauk o Ziemi; Nauk Pedagogicznych; Politologii i Studiów Międzynarodowych; Prawa i Administracji; Sztuk Pięknych; Teologiczny i trzy wydziały Collegium Medicum w Bydgoszczy: Lekarski, Farmaceutyczny oraz Nauk o Zdrowiu.

www.umk.pl

www.icnt.umk.plPartnerzy ScienceShip.com
advox-logo.png
Science Legal logo - na www scienceship.com.png
MIS logo na www scienceship.com_v02.png
PSE logo na www scienceship.com_v02.png
LOGO_BTM_png_RM_na_www.png
scienceship-logo-sciencepr.png
UMK - na www partner.jpg
logo-klaster-bri-wwwscs.png
fundacja-1-wwwscs.png
Wszystkie prawa zastrzeżone © Scienceship.com 2017
Znajdź nas na:
Development by ADVOX