Informacje o projekcie
Główny partner

Dostosowanie ScienceShip.com do urządzeń mobilnych (RWD)

Główny partner
Organizator projektu

ScienceShip
Zebrane 0 PLN
0 %
Cel    5 000 PLN
Liczba wspierających: 0
Do końca: 0 dni
Wspierasz? Zaloguj się!
Wprowadzenie do projektu

Chcielibyśmy wdrożyć w ScienceShip.com następujące rozwiązanie (zgodnie z definicją zawartą w Wikipedii): „Responsive Web Design (RWD) – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach”.

Opis jak będzie realizowany projekt (metodologia)

Będziemy pracowali nad tym Projektem z naszym Zespołem IT z Advox, który przygotował dla nas główne funkcjonalności ScienceShip.com

Znaczenie projektu

Treści i design ScieceShip.com byłyby wygodnie wyświetlane na różnych rodzajach ekranów i różnych urządzeniach. Dzięki temu, możliwe będzie dotarcie do jeszcze większej liczby projektodawców i osób, którzy mogą być potencjalnymi wspierającymi lub inwestorami.

Opis budżetu projektu (na co potrzebne są środki)

Zespół IT ScienceShip.com potrzebuje 5000 złotych (około 1200 Euro) na przygotowanie i wdrożenie rozwiązania wraz z testami.

Harmonogram projektu (opis głównych etapów i terminy)

Zakładamy, że po uzyskaniu odpowiedniej kwoty potrzebnej do wdrożenia RWD, będzie możliwe wdrożenie tego rozwiązania w okresie 1,5 miesiąca.

Co zrobię z pieniędzmi, gdy nie uzbieram całej kwoty i jak będę dalej realizował projekt

Wszystkie pieniądze, które uda nam się pozyskać, będą wykorzystane na rozwój funkcjonalności IT dla ScienceShip.com. Jeśli nie uzbieramy 100% zakładanego budżetu, będziemy finansować prace z własnych środków i zysków. Termin wdrożenia rozwiązania wydłuży się, ale jesteśmy zdeterminowani, aby implementować RWD.

Jeśli uzbieramy więcej niż zakładany budżet, środki wydamy na rozwój kolejnych, nowych funkcjonalności ScienceShip.com.

50 PLN
Zestaw: Żeglarz

Podziękowanie imienne (e-mail i notatka). Plakat „Join SCS” (email). List i zdjęcie Zespołu z autografami (papierowy). 2 x naklejka „Join SCS” (papierowe).

Do tej pory wykupiono: 0/60
Kup nagrodę
100 PLN
Zestaw: Bosman

Podziękowanie imienne (e-mail i notatka). List i zdjęcie Zespołu z autografami (papierowy). 2 x Plakat „Join SCS” (email i papierowe).

Do tej pory wykupiono: 0/30
Kup nagrodę
200 PLN
Zestaw: Oficer

Podziękowanie imienne (e-mail i notatka). List i zdjęcie Zespołu z autografami (papierowy). Plakat “Join SCS” (email i papierowy) Kubek i podkładka pod myszkę“Join SCS”

Do tej pory wykupiono: 0/20
Kup nagrodę
700 PLN
Zestaw: Nawigator

Podziękowanie imienne (e-mail i notatka). List i zdjęcie Zespołu z autografami (papierowy). Plakat “Join SCS” (email i papierowy) Kubek i podkładka pod myszkę “Join SCS” Obiad z założycielami Scienceship.

Do tej pory wykupiono: 0/3
Kup nagrodę
4 000 PLN
Zestaw: Kapitan

List i zdjęcie Zespołu z autografami (papierowy). Plakat „Join SCS” (papierowy i email) Kubek i podkładka pod myszkę „Join SCS” Obiad z założycielami Scienceship. Tytuł honorowego członka “Zespołu” na ScienceShip na okres 1 ...

Do tej pory wykupiono: 0/2
Kup nagrodę
Zespół badawczy
Kierownik Zespołu

Robert Murzynowski
Kierownik zespołu

Członek Zespołu


Grzegorz Mączyński

Specjalista ds. IT


Michał Staniul

Charakterystyka zespołu

Poznaj Zespół ScienceShip.com, który jest odpowiedzialny za projektowanie oraz rozwój IT. Zespół ten ma już doświadczenie we wspólnie realizacji projektów, co mogą Państwa zauważyć, korzystając aktualnie z ScienceShip.com.
Robert Murzynowski – Kierownik Zespołu
Michał Staniul – Specjalista IT
Grzegorz Mączyński – Członek Zespołu

Partnerzy badania

Naszym główmy Partnerem jest firma IT - dużo dobrego kodu i grafiki, głowy pełne ciekawych pomysłów, dużo kawy! ADVOX to ludzie. Ludzie z pasją do: programowania w PHP, JAVA, C#, Java Script i nie tylko, projektowania użyteczności i grafiki na najwyższym poziomie, tworzenia aplikacji mobilnych i stacjonarnych (w technologiach C#, Java, PHP, HTML5, Adobe Air), gier w technologiach Flash i HTML5 łączenia marketingu internetowego z technologią.

 


Advox
Główny Partner


Dodatkowe informacje

Kwoty nagród uwzględniają koszty ich wysyłki na terenie Polski. Koszt wysyłki poza granice Polski ponosi Wspierający  według cenników poczty lub firm kurierskich– sposób wysyłki i koszt uzgodniony będzie z Projektodawcą. Obiad w restauracji z założycielami ScienceShip.com: Grzegorzem Mączyński i Robertem Murzynowskim – nagroda do odebrania w Warszawie lub Krakowie po uzgodnieniu terminu przez Wspierającego z Projektodawcą.      Do góry


Do góry
Wszystkie prawa zastrzeżone © Scienceship.com 2017
Znajdź nas na:
Development by ADVOX