Informacje o projekcie

Nowa biomechanika

Organizator projektu

Anatomytrains Research Group
Zebrane 1 400 PLN
3 %
Cel    50 000 PLN
Liczba wspierających: 9
Do końca: 0 dni
Wspierasz? Zaloguj się!
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy

50 PLN
„Aktywista rewolucyjny”

Podziękowanie imienne (e-mail). Plakat „Join SCS” (e-mail). Zdjęcie „biomechanicznej kaczki” (listownie) oraz vlepka „Join SCS”).

Do tej pory wykupiono: 4
100 PLN
„Działacz rewolucyjny”

List wraz z załączonym zdjęciem „biomechanicznej kaczki” z podpisami zespołu. Plakat „Join SCS” (e-mail). Plakat „Join SCS” (papierowy)”.

Do tej pory wykupiono: 2
200 PLN
„Agitator rewolucyjny”

List wraz z załączonym zdjęciem „biomechanicznej kaczki” z podpisami zespołu. Plakat „Join SCS” (papierowy). Kubek „Join SCS”.

Do tej pory wykupiono: 2
300 PLN
„Propagandzista rewolucyjny”

Plakat „Join SCS” (papierowy) i elektroniczny. Kubek „Join SCS”. Podkładka pod myszkę “Join SCS”. Podziękowanie imienne na stronie www lub w artykule.

Do tej pory wykupiono: 0
600 PLN
„Marsz rewolucyjny”

Plakat „Join SCS” (papierowy) i elektroniczny. Kubek „Join SCS”. Podkładka pod myszkę “Join SCS”. Podziękowanie imienne na stronie int. lub w artykule. Zaproszenie na jeden dzień - udział w badaniu.

Do tej pory wykupiono: 1
2000 PLN
Zestaw: „Pieśń rewolucyjna”

- 2 x Plakat „Join ScienceShip.com” (papierowy) i elektroniczny 2 x Kubek i 2x podkładka pod myszkę „Join the ScienceShip.com”. Podziękowanie imienne na stronie internetowej lub w opublikowanym artykule. Zaproszenie na 1 dzień na spotkanie z członkami zespołu by wziąć udział w badaniu. Zaproszenie na uroczystą kolację z członkami zespołu – na kaczkę.

Do tej pory wykupiono: 0
10000 PLN
„Etiuda rewolucyjna”

Oficjalny tytuł Sponsora projektu – i wskazywanie na stronie internetowej i we wszystkich publikacjach do końca 2017 r. 2 x Plakat, kubek i podkładka pod myszkę „Join ScienceShip.com”. Zaproszenie na jeden dzień na spotkanie z członkami zespołu by wziąć udział w badaniu. Zaproszenie na uroczystą kolację z członkami zespołu – na kaczkę.

Do tej pory wykupiono: 0
Wszystkie prawa zastrzeżone © Scienceship.com 2017
Znajdź nas na:
Development by ADVOX