Informacje o projekcie
Główny partner

Genealogia i historia dla każdej rodziny

Zebrane 1 055 PLN
11 %
Cel    10 000 PLN
Liczba wspierających: 17
Do końca: 0 dni
Wspierasz? Zaloguj się!
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy

15 PLN
Wymienienie na stronie sponsorskiej

Imię, nazwisko i miejsce pochodzenia lub nazwa firmy i adres wymienione na stronie sponsorskiej dla projektu: www.genealogia.okiem.pl/fundusz i zamieszczone podziękowanie.

Do tej pory wykupiono: 6
Kup nagrodę
50 PLN
Zakładki do książek

Zestaw 5 pięknych historycznych zakładek do książek oraz imię, nazwisko i miejsce pochodzenia lub nazwa firmy i adres wymienione na stronie sponsorskiej dla projektu: www.genealogia.okiem.pl/fundusz i zamieszczone podziękowanie.

Do tej pory wykupiono: 4
Kup nagrodę
70 PLN
“Ożywienie” portretu przodka

Profesjonalne graficzne opracowanie portretu przodka. Zdjęcie jest retuszowane, oczyszczane i odpowiednio pokolorowane zachowując zwyczaje epoki. Dodatkowo trzy zakładki historyczne oraz podziękowanie na stronie sponsorskiej wraz z imieniem, nazwiskiem miejscem pochodzenia lub nazwą firmy).

Do tej pory wykupiono: 2
Kup nagrodę
100 PLN
Magnesy na lodówkę

Zestaw 5 historycznych magnesów na lodówkę oraz imię, nazwisko i miejsce pochodzenia lub nazwa firmy i adres wymienione na stronie sponsorskiej dla projektu: www.genealogia.okiem.pl/fundusz i zamieszczone podziękowanie.

Do tej pory wykupiono: 3
Kup nagrodę
150 PLN
Reprint herbu powstańczego w oprawie

Piękny, starannie wykonany reprint herbu powstańczego, oraz zestaw 5 zakładek historycznych. A także imię, nazwisko i miejsce pochodzenia lub nazwa firmy i adres wymienione na stronie sponsorskiej dla projektu: www.genealogia.okiem.pl/fundusz i zamieszczone podziękowanie.

Do tej pory wykupiono: 1
Kup nagrodę
300 PLN
Strona genealogiczna

Przygotowanie strony genealogicznej podanego nazwiska opublikowanej w bazie Genealogii Polaków (z materiałów znajdujących się w bazach i zbiorach) - z możliwością uzupełniania przez wspierającego, a także imię, nazwisko i miejsce pochodzenia lub nazwę firmy i adres wymienione na stronie sponsorskiej projektu adres: www.genealogia.okiem.pl/fundusz i zamieszczone podziękowanie.

Do tej pory wykupiono: 1
Kup nagrodę
Wszystkie prawa zastrzeżone © Scienceship.com 2017
Znajdź nas na:
Development by ADVOX